Plakat konkursu na najsmaczniejszą potrawę wielkanocną

Lokalna Grupa Działania „Wszyscy Razem” ogłasza konkurs na najsmaczniejszą potrawę wielkanocną. Do konkursu zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich  oraz organizacje pozarządowe z obszaru działania LGD „Wszyscy Razem”. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursowym. Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 7 kwietnia 2023 r. do godz. 12:00.

Zapraszamy!

word Regulamin konkursu
word Karta zgłoszenia

ostatni moment na wysłanie zgłoszenia konkursowego

Zabawa, koncerty, telewizja, wieka estrada a przede wszystkim najlepsza atmosfera oraz zaangażowanie Kół Gospodyń Wiejskich – to główni bohaterowie Festiwalu „Polska od Kuchni”

Ta wyjątkowa i niepowtarzalna trasa jedzie w Polskę już po raz trzeci!

belka loga

W dniu 21 lutego 2023 r. w Ostoi Huzara w Gielniowie odbył się warsztat refleksyjny na temat realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju i działalności LGD „Wszyscy Razem” za 2022 rok. 

belka loga

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Wszyscy Razem” serdecznie zaprasza na warsztat refleksyjny, którego celem jest analiza procesu wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju. W jakim stopniu jej realizacja w 2022 roku przybliża nas do osiągnięcia zamierzonych celów i wskaźników.

belka loga
W dniu 31 stycznia 2023 roku w Ostoi Huzara w Gielniowie odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia LGD „Wszyscy Razem”, w którym wzięło udział 49 Członków.

Zebranie otworzył Prezes Stowarzyszenia, Pan Marian Kmieciak, który zapoznał obecnych z celem spotkania oraz przedstawił porządek obrad.